החזון שלנו פשוט. בעיני רוחנו אנו רואים את לקוחותינו עושים את הדבר לשמו הם הוקמו, לשמו הם נועדו ולשמו הם פועלים – עובדים, יוזמים, יוצרים, מרוויחים ומאפשרים לעובדיהם להתפרנס בכבוד.

מניסיוננו אנו יודעים שבכדי שהדבר יהיה אפשרי, יש צורך ליצור סביבת עבודה נינוחה ונטולת משברים ומחלוקות, כזו המאופיינת ב"שקט תעשייתי".

אנו רואים את תחילת תפקידנו עוד לפני שמשבר נוצר. אנו יודעים שעל ידי נקיטת פעולות נכונות ועל ידי התווית אסטרטגיה משפטית נבונה ניתן למנוע את המשבר, או לכל הפחות למזערו.

לעיתים סיועינו מתבקש לאחר פרוץ המשבר או לאחר הגשת תביעה כנגד לקוחותינו, גם במקרים אלו אנו מאמינים, דווקא מאחר והמדובר ביחסי עבודה מתמשכים, כי יש לבחון מראש את כל דרכי התגובה האפשריות, ולנקוט, לאחר מחשבה, בזו אשר תגרום למינימום הנזק למפעל ולהימנע מנקיטת צעדים המוּנעים מאמוציות והעלולים להסלים את המצב.

 


 

 

לעיתים הדרך הנכונה היא דווקא כן "להשיב מלחמה שערה". אנו לא חוששים מכך. אנו נעמוד לצדכם, נפעל עבורכם בנחישות וביצירתיות, ונעשה הכל בכדי להגיע לתוצאות המשפטיות המקסימאליות.

בכדי שאתם תשיגו את התוצאות הטובות והנכונות ביותר, אנו נעבוד קשה. אנו מאמינים בעבודה קשה, בירידה לפרטים, בהיוועצות ובהשקעה רבה. אנו מאמינים בשיתוף פעולה אמיתי בינינו לביניכם ובדיאלוג מתמשך. אנו מאמינים באמת ובתמים שאנו חייבים ומחויבים להיות קשובים לכם ולצרכיכם.

אלו לא סיסמאות עבורנו. לא מדובר מבחינתנו "במסע פרסום". זה האני מאמין שלנו. ערכים אלו נחרתו על דגלנו עם הקמת משרדנו, והם מלווים אותנו מידי יום ומידי שעה.

את כל אלה ועוד אנו נעשה עבורכם, בכדי שאתם תוכלו להתפנות לעבודה, ליזמות וליצירה. לקוחותינו יודעים שאנו לא עושים זאת מכורח, כך אנו רואים את עבודתנו כשליחות להגשמת תכלית החברה.


 

בית דובנוב, רח' דובנוב 10, תל אביב 64732, טל': 073-2366999, פקס': 03-7527555

office@kel-law.co.il

Tivonet